Kde nás najdete

Směr z Ostravy

Z dálnice R56 sjeďte na sjezdu směr Olešná, na první křižovatce odbočte vlevo a pokračujte rovně. Přejeďte most přes řeku Ostravici a na první světelné křižovatce u hypermarketu Kaufland odbočte vlevo.

Směr z Olomouce

Z rychlostní silnice R48 sjeďte na sjezdu směr Olešná, na první křižovatce odbočte vlevo a pokračujte po hlavní cestě opět vlevo. Pokračujte pořád rovně až přejedete most přes řeku Ostravici. Na první světelné křižovatce u hypermarketu Kaufland odbočte vlevo.

Směr z Českého Těšína

Z dálnice R48 sjeďte až na druhém sjezdu, kdy minete odbočku Baška;Šenov, minete supermarket Lidl a odbočte na mimoúrovňovou křižovatku a odbočte vpravo. Pokračujte po hlavní cestě a u hypermarketu Kaufland odbočte vpravo.

Směr Kaufland → rybářství Lískovec - Ondřej Pecuch

Pokračujte po ulici Lískovecká, minete po pravé straně Mariánský kostel a vyjedete na kopec. Po pravé straně minete 'SŠSD - Střední škola strojírenská a dopravní' a budete klesat do údolí. Zde jsou dvě možnosti příjezdu. V zimním období doporučujeme variantu označenou modře. Pokračujte rovně a za výrobní továrnou Miko International (Marlenka) odbočte vpravo. Pokračujte zpevněnou silnicí mezi poli a na křižovatce odbočte vpravo. Kolem potoku Podšarajka dojedete k mostu, vedle kterého je již označené parkoviště.